همین حالا می توانید میلیونر شوید

با همکاری در فروش محصولات طب سنگ ، به درآمد میلیونی در ماه برسید!

اگر به دنبال سیستمی هستید که بتوانید از طریق آن به درآمد میلیونی برسید ، همین حالا عضو سیستم همکاری در فروش محصولات طب سنگ شوید.
همکاری در فروش محصولات طب سنگ چه مزایایی برای شما می تواند داشته باشد؟

فقط با سر کار رفتن نمی توان به درآمد میلیونی رسید. به همین دلیل شما باید روش های هوشمندی را پیدا کنید تا بتوانید به درآمد خوبی برسید تا بتوانید پیشرفت کنید. یکی از روش های کسب درآمد ، همکاری در فروش است. در این شغل شما هر چقدر فعالیت داشته باشید می توانید درآمد کسب کنید، شما نیازی ندارید خودتان محصول بخرید و بفروشید ، فقط باید آن را به دیگران معرفی کنید و آن ها را به خریدار تبدیل کنید. بعد از این کار شما می توانید در آخر هر ماه نظاره گر بیشتر شدن موجودی حساب بانکی خود باشید.

همکاری در فروش مناسب چه کسانی است؟

  • کسانی که با افراد زیادی آشنا هستند و با آن ها در ارتباط هستند ، در این صورت می توانند از طریق سیستم همککاری در فروش درآمد خوبی داشته باشند
  • کسانی که در یک وب سایت فروشگاهی دارند و می توانند با قرار دادن محصولات دیگران در سایت خود به درآمد کسب کنند.
  • کسانی که یک وبلاگ یا سایت شخصی برای خودشان دارند می توانند با همکاری در فروش به درآمد برسند.
  • کسانی که در انواع شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام فعالیت می کنند
  • و هر کسی که بتواند مثل یک بازاریاب به دیگران محصول بفروشد

سقف درآمد همکاری در فروش چقدر است؟

درآمد شما در سیستم همکاری در فروش فقط به میزان فعالیت شما بستگی دارد. عواملی که در درآمد شما در سیستم همکاری در فروش تاثیر گذار هستند شامل موارد زیر می باشند:

  • میزان پورسانت شما از طریق فروش هر محصول
  • میزان تعداد کاربرانی که از کد معرف یا لینک همکاری در فروش شما در ماه استفاده کرده اند
  • تعداد محصولاتی که در ماه می توانید بفروشید
  • میزان ساعتی که برای جذب مشتری زمان می گذارید

 

آیا همکاری در فروش همان بازاریابی است؟

همکاری در فروش با بازایابی تفاوت زیادی ندارد اما برای بازاریابی شما باید خود محصول را تهیه کنید و بعد آن را به دیگران معرفی کنید، اما در همکاری در فروش شما نیازی به تهیه محصول ندارید و هیچ هزینه ای هم برای شما ندارد.

از چه روش هایی می توان همکاری در فروش را انجام داد؟

اگر یک وب سایت فروشگاهی داشته باشید یا اینکه یک وبلاگ می توانید محصول ما را در سایت خودتان قرار دهید و یا اینکه درباره محصول ما بنویسید و آن را به مخاطبان خود معرفی کنید.

اگر یک بلاگر یا اینفولنسر دراینستاگرام یا دیگر شبکه های اجتماعی هستید می توانید با معرفی محصولات و سایت ما به مخطبان خود با طب سنگ همکاری در فروش داشته باشید

یا اینکه می توانید ما و محصولات ما را به دوستان ، آشنایان و خانوده خود معرفی کنید و با هر خرید که توسط آن ها انجام شود به شما درصدی از فروش محصول تعلق می گیرد.