مجله طب سنگ

سنگ های ماه تولد تیر

سنگ های تولد ماه تیر

چگونه می‌توان اقدام به خرید سنگ ماه تولد تیر کرد؟ آیا در مورد خواصی که سنگ‌ها می‌توانند از خود نشان دهند اطلاعاتی دارید؟ می‌دانستید برای هر یک از ماه‌های تولد یک یا چند سنگ توصیه می‌شود؟

می‌دانید سنگ ماهی که شما در آن به دنیا آمده‌اید چه نام دارد و چه خواصی را برای آن ذکر کرده‌اند؟ اگر در ماه تیر به دنیا آمده و تمایل دارید تا با سنگ ماه تولد تیر آشنا شوید، در ادامه با ما همراه باشید؛ زیرا ما قصد داریم برخی از سنگ‌هایی که متولدین ماه تیر می‌توانند با خود به همراه داشته باشند را معرفی کنیم.

هر سنگی که حس می‌کنید می‌تواند انرژی و حس خوبی را به شما انتقال دهد خریداری کرده و با داشتن آن از خواص بی‌نظیر سنگ‌ها بهره ببرید.

نکته‌ای که خوب است در همین‌جا به آن اشاره شود این است که درصورتی‌که وقت کافی برای خروج از خانه ندارید می‌توانید برای خرید آنلاین سنگ ماه تولد تیر اقدام کنید.

خواص سنگ‌های ماه تولد تیر

ممکن است برخی افراد از این موضوع که سنگ‌ها نیز دارای خاصیت هستند، بی‌اطلاع باشند. در ادامه این متن برخی از معروف‌ترین سنگ‌های ماه تیر را معرفی کرده و دوست داریم تا شما را با این خواص حیرت‌آور و شگفت‌انگیز آنها آشنا کنیم. امیدواریم که حضور این سنگ‌ها بتواند تغییر و تنوعی دلنشین در زندگی‌تان ایجاد کند.

سنگ یاقوت سرخ یکی از سنگ های ماه تولید تیر

سنگ تولد تیرماه

سنگ تولد تیرماه

اصلی‌ترین و مهم‌ترین سنگ ماه تولد تیر، سنگ یاقوت سرخ است. این رنگ به خانواده کرندوم تعلق داشته و دلیل قرمز بودن آن نیز وجود عنصر کروم در بین ترکیبات این سنگ است.

بهترین و باکیفیت سنگ یاقوت سرخ متعلق به کشور برمه و منطقه ماگوک است. البته این تنها منبع این سنگ به شمار نرفته و در سنگ‌هایی که در رودخانه‌ها یافت می‌شوند نیز می‌توان این سنگ دیده شده است.

برخی از مهم‌ترین و جالب‌توجه ترین خواص این سنگ در ادامه آورده شده است:

 • یکی از خواص حیرت‌آور این سنگ پاک‌کننده‌ی خون است. این سنگ از قدرت و توان خوبی در تمیزکردن و ازبین‌بردن سموم در خون برخوردار است و تیرماهی‌هایی که از این مسئله رنج می‌برند می‌توانند یاقوت سرخ خریداری کرده و آن را با خود به همراه داشته باشند.
 • تقویت سیستم ایمنی بدن از دیگر خواص این سنگ به شمار می‌رود. این سنگ می‌تواند سیستم خون را تقویت کرده و بدین شکل عملکرد آن را بهبود ببخشد. با افزایش مقاومت بدن و بالابردن سیستم دفاعی، تیرماهی‌ها در مقابل بیماری‌های عفونی مقاوم خواهند شد.
 • از دیگر خواص جالب‌توجه این سنگ می‌توان به تحریک شدن غده آدرنال اشاره کرد. این غده یکی از غددی است که آدرنالین ترشح می‌کند و درصورتی‌که کم‌کار شود، فرد به خستگی دچار خواهد شد. بدن درد، بروز اختلالات گوارشی، کاهش فشارخون و غیره از دیگر نشانه‌های کم‌کاری این غده به شمار می‌رود.
 • افزایش میزان شور و هیجان در زندگی از دیگر تأثیرات این سنگ می باشد.
 • به‌همراه‌داشتن یاقوت سرخ باعث افزایش استقامت و قدرت در افراد خواهد شد.

سنگ زمرد زیباترین سنگ‌های ماه تولد تیر

سنگ تولد تیرماه

سنگ تولد تیرماه

یک نوع سنگ ماه تولد تیر، سنگ زمرد است و به خانواده کانی بریل تعلق دارد. این سنگ رنگ سبز بسیار زیبایی داشته و از جمله سنگ‌های باارزش موجود در بازار به شمار می‌رود.

امروزه با تکنولوژی و روش‌های مدرنی که در حوزه تراش و برش سنگ‌ها به کار برده می‌شود می‌توان رنگ سبز موجود در این سنگ را جلوه‌ای بسیار متفاوت و زیبا بخشید.

خواص زیر را برای این سنگ ذکر کرده‌اند:

 • یکی از خواص جالب‌توجه این سنگ بهبود وضعیت افراد بعد از ابتلا به بیماری‌های عفونی است. تیرماهی‌هایی که این سنگ را به همراه دارند اگر به یک بیماری عفونی مبتلا شوند ریه‌ها، عضلات و سینوس‌های آنها در مدت‌زمان کوتاهی بهبود پیدا می‌کند.
 • به‌همراه‌داشتن این سنگ به‌صورت دستبند و یا گردنبند باعث تغییر وضعیت بینایی فرد می‌شود.
 • برخی اعتقاد دارند که سنگ زمرد می‌تواند سمومی که در کبد وجود دارد را نیز از بین ببرد و این خاصیت نیز در نوع خود بسیار جالب‌توجه به نظر می‌رسد.
 • از دیگر خواصی که این سنگ دارد، افزایش حافظه است. تیرماهی‌هایی که از داشتن حافظه ضعیف رنج می‌برند می‌توانند این سنگ را خریداری کرد و با خود به همراه داشته باشند.
 • مورد دیگری که باعث شهرت سنگ زمرد شده عاطفی بودن آن است. این سنگ می‌تواند عاطفه و قلب افراد را تحت‌تأثیر قرار داده و آنها را بهبود دهد.
 • کاهش فکر و احساس منفی، افزایش قدرت سیستم ایمنی بدن و افزایش نیروی چشم و قلب از دیگر خواص این سنگ سبز به شمار می‌رود.

چنانچه تمایل دارید از خواص بی‌نظیر این سنگ بهره ببرید می‌تواند برای خرید آنلاین سنگ ماه تولد تیر اقدام کنید و بدون آنکه از منزل خود خارج شود، این سنگ را درب منزل تحویل بگیرید.

مروارید

سنگ تولد تیرماه

سنگ تولد تیرماه

یکی دیگر از سنگ های متولدین تیرماه، سنگ مروارید است. این سنگ از جمله گوهرهایی است که حدود ۲ درصد آب دارد و بهتر است در جاهایی که گرمای زیادی دارند نگهداری نشود.

اگر این سنگ در جاهای گرم قرار داده شود، خشک شده و ترک‌های ریزی بر روی آن ایجاد می‌گردد. این سنگ نیز در نوع خود توانسته بسیار شگفتی‌ساز و حیرت‌آور ظاهر شود.

برای این سنگ خواص متفاوتی را عنوان کرده‌اند که برخی از آنها به شرح زیر است:

 • کسانی که به دنبال ارتقاء شخصیت خود هستند بهتر است از خواص بی‌نظیر این سنگ غفلت نکنند.
 • برای کمک به افزایش شفاف‌سازی ذهن و بهتر فکرکردن نیز، تیرماهی‌ها می‌توانند این سنگ را خریداری کرده و آن را با خود به همراه داشته باشند.
 • این سنگ می‌تواند همه چاکراهای بدن را به تعادل برساند و آرامشی عجیب را در زندگی فرد متولد شده در ماه تیر جاری و ساری کند.
 • جذب انرژی منفی از فردی که این سنگ را با خود دارد از دیگر خواص آن است.

*برای خرید سنگ های ماه تولد خود به‌صورت اینترنتی به وب سایت طب سنگ مراجعه نمایید.

بازگشت به لیست