دسته‌بندی نشده, سنگ ماه تولد, مجله طب سنگ

سنگ های ماه تولد اردیبهشت

سنگ های تولد ماه اردیبهشت

]سنگ ماه تولد اردیبهشت چه ویژگی هایی دارد؟ به نظر شما از اجسامی که هیچ حسی ندارند و یا به نظر سفت و سخت به نظر می آیند، می توان انتظار احساس و یا تاثیر خاصی داشت؟ آیا به نظر شما سنگ ها نیز می توانند حامل و انتقال دهنده انرژی و یا حسی خوب باشند؟

برخی کسانی که به موثر بودن وجود سنگ ها ایمان دارند از این نکته مطلع هستند که سنگ ها با وجود ظاهر سخت و خشنی که دارند تاثیرات خاصی می توانند در محیط اطراف خود ایجاد کنند.

یکی از مثال های بارزی که می توان در رابطه با انتقال انرژی و حس سنگ ها آورد، سنگ های ماه تولد هستند. حتما شنیده اید که برای هر ماه تولد یک سنگ خاص وجود دارد.

ما در این متن قصد داریم در مورد سنگ هایی که خوب است متولدین ماه اردیبهشت به همراه داشته باشند، صحبت کنیم. همچنین بهتر اشاره می کنیم که بهترین روش خرید این محصولات به صورت آنلاین بوده و شما قادر هستید از طریق وب سایت طب سنگ برای خرید آن اقدام نمایید.

خواص سنگ ماه تولد اردیبهشت

افرادی که در دومین ماه از بهار به دنیا آمده اند می توانند از خواص سنگ ماه تولد اردیبهشت به نحو احسن استفاده کنند. شما بر اساس سلیقه ای که دارید می توانید یکی از سنگ هایی که برای متولدین این ماه خواص بی نظیری دارد را انتخاب کرده و یا آن را به شکل دستبند به همراه داشته باشید و یا داخل کیف و جیب خود قرار دهید.

از جمله سنگ های مفید برای متولدین این ماه می توان به موارد زیر اشاره داشت

سنگ زمرد: زیباترین سنگ ماه تولد اردیبهشت

سنگ های تولد ماه اردیبهشت

سنگ های تولد ماه اردیبهشت

سنگ زمرد، سنگ ماه تولد اردیبهشت است و خواص بی‌شماری را برای آن ذکر کرده‌اند. این سنگ به‌عنوان مهم‌ترین سنگ متولدین این ماه به شمار رفته و به رنگ سبز دیده می‌شود.

رنگ سبز آن نیز به دلیل وجود کروم و مقداری آهن است. از جمله خواصی که برای این سنگ ذکر کرده‌اند می‌توان به بالابردن درصد خلاقیت در انسان اشاره کرد.

این سنگ از جمله سنگ های عاطفی موجود بوده و می‌تواند عشق و محبت را بین زوجین به شکل عجیبی افزایش دهد. شاید جالب باشد که بدانید اگر زوجی این سنگ را به همراه داشته باشند و رابطه عاطفی بین آنها سرد و بی‌روح شود، رنگ سبز این سنگ نیز تحت‌تأثیر قرار گرفته و کمتر می‌شود.

از دیگر خواص سنگ زمرد می‌توان به آرامش‌بخش بودن آن اشاره کرد. این سنگ قادر است قوای درونی بدن را نیز به تعادل برساند و به‌عنوان یک الهام‌بخش قوی و فوق‌العاده از آن یاد می‌کنند. متولدین اردیبهشت با این سنگ می‌توانند به هر چیزی که می‌خواهند دست پیدا کنند.

 زیبایی سنگ ماه تولد اردیبهشت را در سنگ مرجان می‌بینید

سنگ مرجان نیز سنگ ماه تولد اردیبهشت است و خواص مختلفی دارد. این سنگ که به مرجان سرخ نیز شهرت دارد در واقع یک جانور دریایی است و بدن آن لوله‌ای شکل، توخالی و درخت گونه است. مرجان سرخ، نماد حیات و انرژی است.

افرادی که نگران چشم‌زخم هستند می‌توانند از خواص فوق‌العاده این سنگ به نحو احسن استفاده کند. این سنگ نیز از جمله سنگ های ذاتی و جذب‌کننده است و جالب است بدانید که اگر دارنده این سنگ به کم‌خونی دچار باشد رنگ قرمز این سنگ نیز کاهش پیدا خواهد کرد.

سنگ مالاکیت

از دیگر سنگ‌هایی که متولدین اردیبهشت خوب است آن را به همراه داشته باشند سنگ مالاکیت است. این سنگ، فراوانی، تعادل، هدف و تجلی را با خود به همراه دارد. سنگ مالاکیت قدرت فراوانی برای بروز و ظاهرشدن انرژی و احساسات داشته و همچنین قادر است چاکراهای بدن را پاک‌کرده و آنها را فعال کند.

این سنگ آلودگی را به خود جذب کرده و می‌تواند فرد را از هرگونه آلودگی در امان نگه دارد. سنگ مالاکیت را می‌توان یک سنگ ماه تولد اردیبهشت زنانه نیز نامید؛ زیرا قادر است عوارض زایمان را در خانم‌ها کاهش دهد. برای سرعت بخشیدن به بینش روحانی چشم سوم نیز این سنگ بسیار مفید می باشد.

سنگ آونتورین

سنگ آونتورین نیز یک نوع دیگر سنگ ماه تولد اردیبهشت است و اغلب به رنگ سبز دیده می‌شود. رنگ سبز این سنگ به دلیل وجود فوریت می باشد.

این سنگ از جمله سنگ‌هایی است که می‌تواند به روشی کاملاً حیرت‌آور باعث بهبود پیداکردن روابط مثبت یک اردیبهشتی با دیگران شود. برای افزایش رابطه عاشقانه، این سنگ خواص بی‌نظیری را از خود نشان می‌دهد.

دیگر سنگ ماه تولد اردیبهشت: سنگ یاقوت کبود

سنگ های تولد ماه اردیبهشت

سنگ های تولد ماه اردیبهشت

از دیگر سنگ‌هایی که از آن نیز به‌عنوان سنگ ماه تولد اردیبهشت یاد می‌کنند، سنگ یاقوت کبود است. گذشتگان و خصوصاً خانواده اشرافی بر این باور بودند که این سگ خواص جادویی و بخت آوری دارد.

این سنگ قادر است با امواجی که از خود در محیط پراکنده می‌کند افکار همراه با وسواس را در افراد از بین برده و آرامش روحی و ذهنی را در دارنده سنگ یاقوت کبود ایجاد کند. بهبود پیداکردن و کاهش میزان استرس از دیگر خواصی است که می‌توان برای این سنگ برشمرد.

یکی از سنگ های ماه تولد اردیبهشت سنگ گارنت است

سنگ های تولد ماه اردیبهشت

سنگ های تولد ماه اردیبهشت

مورد دیگری که از آن نیز می‌توان به‌عنوان سنگ ماه تولد اردیبهشت زنانه نام برد، سنگ گارنت است. این سنگ از زرد کم‌رنگ تا قرمز پررنگ سیاه و از سبز تا سبز سیر موجود بوده و از این نظر بسیار خارق‌العاده و جذاب به نظر می‌آید. برای افزایش عشق، انرژی، وفاداری، عزت‌نفس، دوستی واقعی، ایمان، حقیقت و ثبات می‌توان سنگ گارنت را به همراه داشت.

برخی می‌گویند که تا زمانی که این سنگ برش نخورده و جلا داده نشود نمی‌تواند خواص خود را بروز دهد. در این سنگ جنبه‌هایی از انرژی جنسی و نفسانی وجود دارد و به‌واسطه این سنگ، اشتیاق و عشق رهایی پیدا می‌کنند.

بازگشت به لیست