دسته‌بندی نشده

خواص گردنبند آمیتیست 

سنگ آمیتیست از جمله کانی های معدنی است که در طبیعت یافت می شود . این سنگ بسیار گران بها و باارزش است و استفاده از آن خواص درمانی روحی و جسمی دارد و دارای انرژی شفا بخشی می باشد . از این سنگ در ساخت گردنبند استفاده می شود و دارای خواص زیر می باشد :

از گردنبند سنگ آمیتیست برای قوی شدن ارتباط بین زوجین می توان استفاده کرد. استفاده از این سنگ باعث عمیق شدن احساسات عاطفی و عشق و علاقه بین آن ها می شود و رابطه را مستحکم می کند .
۲. کسانی که در زمان های خیلی دور زندگی می کردند و این سنگ را می شناختند ، معتقد بودند که استفاده از گردنبند آمیتیست انسان را از مستی دور نگه می دارد . کسانی که دائم الخمر هستند و یا کسانی که اعتیاد به مصرف الکل و مشروبات و موادمخدر هستند برای ترک این عادات بد و ناپسند به یک محرک قوی نیاز دارند . استفاده از سنگ آمیتیست برای این افراد می تواند درمانگر بسیار قوی و قدرتمندی باشد .

سنگ آمیتیست - اسراری شگفت‌انگیز از خواص و کاربردهای سنگ آمیتیست

سنگ آمیتیست – اسراری شگفت‌انگیز از خواص و کاربردهای سنگ آمیتیست

۳. از ویژگی های منحصر به فردی که می توان از این سنگ بیان کرد این است که تمام انرژی های منفی و افکار پلید را از جسم فرد خارج می کند و همچنین در هر مکانی که تکه ای از سنگ آمیتیست وجود داشته باشد ، انرژی های منفی از آن مکان تخلیه می شوند و انرژی مثبت در آن جا حکمفرما می شود . توصیه می شود سنگ آمیتیست را در گوشه ای از اتاق یا مکانی که در آن زندگی می کنید قرار دهید تا انرژی های مثبت در محیط اطرافتان ساطع شود . انرژی های مثبت باعث ایجاد آرامش و بالا رفتن قدرت تمرکز در فرد می شود . قدرت درمانی سنگ آمیتیست به دلیل داشتن رنگ بنفش یا ارغوانی آن است که ریشه ی انرژی منفی را نابود می کند .


۴.به سنگ آمیتیست سنگ محافظت و پاکساز روح و روان هم می گویند . اگر کسی در اطرافتان بیمار است دستبندی از سنگ آمیتیست را در دست و یا در محیط اطراف او قرار دهید تا انرژی های مثبت ساطع شده در محیط اطراف ، بیمار را از لحاظ روحی و روانی تغذیه کند و به او کمک کند تا بیماری را مغلوب نماید .
۵. افرادی که خواب بد می بینند و مدام کابوس های شبانه به سراغشان می آید سنگ آمیتیست را در غالب دستبندی در دست خود بگذارند تا بتوانند این بی قراری های شبانه را از بین ببرند .

سنگ آمیتیست - اسراری شگفت‌انگیز از خواص و کاربردهای سنگ آمیتیست
در کتاب های طب سنتی ایرانی هم درباره ی خواص استفاده از گردنبند سنگ آمیتیست بسیار سفارش شده است :
در کتاب جواهر نامه بیان شده است که برای در امان ماندن از مشکلات هضم و دردهای گوارشی مخصوصا معده ، سنگی آمیتیست همراه داشته باشید . کسی که در آب سنگ آمیتیست بیندازد و آن آب را از طریق بینی وارد معده خود کند ، معده ی او قوی خواهد شد . در ظرفی که از سنگ آمیتیست ساخته شده است هر کس شراب بریزد و بخورد مست نخواهد شد .
در کتاب معرفه الجواهر بیان شده است : هر کس گردنبند آمیتیست در دست خود داشته باشد ، هرگز نخواهد ترسید و شجاع و دلیر خواهد شد ، از چشم بد دور خواهد ماند و اگر در رختخواب خود از سنگ آمیتیست نگه داری کند هرگز کابوس نخواهد دید .

راف هفت چاکرا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *