مجله طب سنگ

آباژور سنگ نمک

آباژور سنگ نمک

آباژورهای سنگ نمک لامپ‌هایی هستند که از سنگ نمک درست‌شده‌اند و واقعاً برای دکوراسیون داخلی ارزش زیادی دارند. همچنین به دلیل ترکیب نور با سنگ نمک زیبایی آن‌ها نیز بیشتر هم می‌شود در این مطلب درباره آباژورهای سنگ نمک با شما صحبت خواهیم کرد.

آباژور سنگ نمک چیست

انواع آباژورهای سنگ نمک مثل توپ نمکی. کاسه لامپ کاسه نمکی با گوی‌های نمکی دست‌ساز و تراش‌خورده دستی از نمک ناب از کوه‌های هیمالیا در پاکستان هستند.

استرس و موارد دیگر را کاهش می‌دهد. چراغ هیمالیا وقتی روشن می‌شود درخشش ملایمی از نور را ایجاد می‌کند، کریستال نمک گرم شده یون‌های منفی از هوا به‌طور طبیعی یونیزه منتشر می‌کند یک اثر تسکین‌دهنده و آرام‌بخش ایجاد می‌کند که به شما کمک می‌کند شب بهتر بخوابید و به شما امکان می‌دهد از خواب بیدار شوید.

زمانی که آباژور روشن می‌شود، سنگ نمک گرم می‌شود یون‌های منفی تولید می‌کند که با ذرات دارای بار مثبت مانند دود، گرده، شوره حیوانات خانگی و سایر آلاینده‌های هوا برخورد می‌کند. این یون‌های منفی باعث می‌شوند ذرات نامطلوب به زمین بریزند که باعث تصفیه هوای اطراف می‌شود و آن را از آلاینده‌هایی پاک می‌کند که باعث می‌شود هوا بوی تازه‌تری داشته باشد، سالم‌تر و تنفس راحت‌تر شود.

آباژورها برای مشتریان درجه‌یک هستند. شما از این محصول کاملاً راضی خواهید بود و در صورت داشتن هرگونه سؤال می‌توانید همیشه با ما تماس بگیرید و خوشحال خواهیم شد که به شما کمک کنیم.

آباژور سنگ نمک هیمالیا

لامپ نمکی هیمالیا هوا را تمیز می‌کند و به شما کمک می‌کند تا نفس راحتی بکشید، برای مشکلات آلرژی مناسب است یا بعد از یک روز سخت باعث آرامش شما می‌شود. گلدان نمکی ساخته‌شده توسط ما و کاسه گرم‌کننده عضلات متشنج را شل کرده و دردها را تسکین می‌دهد.

خاصیت یونیزه کننده آن به تمیز شدن هوای اطراف شما نیز کمک خواهد کرد! لامپ‌های نمکی از بلورهای نمک یونیزه کننده طبیعی رشته‌کوه هیمالیا ساخته‌شده‌اند. این لامپ‌های نمکی طبیعی با انتشار یون‌های منفی در هوا به‌عنوان یک تصفیه‌کننده هوا عمل می‌کنند.

نوردرمانی به شما کمک می‌کند تا ضمن کاهش استرس و افزایش انرژی به آرامش و تمرکز خود بپردازید. هر لامپ بر روی یک‌پایه چوبی زیبا قرارگرفته و به‌صورت جداگانه ساخته‌شده و بی‌نظیر است. لامپ‌های تزئینی راهی زیبا برای ورود طبیعت مادر به داخل است.

این لامپ‌های کریستال نمکی در هر جای خانه، اتاق‌خواب، حمام، نزدیک تلویزیون، کامپیوتر و اطراف افراد سیگاری استفاده می‌شوند. برای کاهش خستگی از این لامپ‌های زیبا در ادارات استفاده کنید.

در هنگام ماساژ درمانی و هرجی دیگری که می‌خواهید کیفیت طبیعی هوا را بازیابی یا حفظ کنید، در اتاق‌های انتظار از لامپ استفاده کنید تا فضای آرامش بخشی را برای بیماران و مشتریان ایجاد کنید. هر لامپ نمکی همراه با 2 لامپ و سیم برق 6 فوت است.

شما همچنین می توانید برای خرید خرید آباژور سنگ نمک از سایت ما دیدن فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *